زانو پزشکی انتقال بیماری دانشگاه بیمارستان

زانو: پزشکی انتقال بیماری دانشگاه بیمارستان انتقال داده مشاهده تب کریمه کریمه کنگو

گت بلاگز اخبار حوادث فوت سه کارگر در شهرک صنعتی نظرآباد

دادستان نظر آباد گفت: سه کارگر در حین فعالیت جهت سرویس سیستم تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی نظرآباد در اثر گازگرفتگی جان خود را از دست داده‌اند. 

فوت سه کارگر در شهرک صنعتی نظرآباد

عبارات مهم : پزشکی

دادستان نظر آباد گفت: سه کارگر در حین فعالیت جهت سرویس سیستم تصفیه منزل فاضلاب شهرک صنعتی نظرآباد در اثر گازگرفتگی جان خود را از دست داده اند.

به گزارش خبر آنلاین،محمد قیومی، دادستان عمومی و انقلاب نظرآباد با اشاره به شرح فوت سه کارگر تاسیسات در شهرک صنعتی نظرآباد که ساعات نهایی شنبه شب (7 مرداد) رخ داد، گفت: سه نفر از کارگران یک شرکت معروف جهت مدت 15 روز، ماموریت پیدا می کنند تا سیستم تصفیه منزل شهرک صنعتی نظرآباد را سرویس کنند.

وی افزود: بنابر شواهد این افراد در ساعات نهایی شب در محلی که تجمع پساب بوده فعالیت خود را ادامه می داده اند که به یک باره دچار گازگرفتگی شده است و جان خود را از دست می دهند و با توجه به اینکه نگهبان مجموعه چندین ساعت از آن ها بی خبر می شود جهت سرکشی به محل مراجعه کرده و با اجساد بی جان این سه نفر روبه رو شده است و عنوان را به پلیس اطلاع می دهد.

فوت سه کارگر در شهرک صنعتی نظرآباد

دادستان عمومی و انقلاب نظرآباد با تاکید بر اینکه اجساد جهت تشخیص علت قطعی فوت به پزشکی قانونی تحویل داده شده است اند تصریح کرد: شواهد موجود از فوت این سه کارگر بر اساس گاز گرفتگی حکایت دارد ولی منتظر اعلام نظر قطعی پزشکی قانونی راجع به علت فوت هستیم که در روزهای آینده مشخص خواهد شد.

واژه های کلیدی: پزشکی | کارگر | انقلاب | کارگران | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog