زانو پزشکی انتقال بیماری دانشگاه بیمارستان

زانو: پزشکی انتقال بیماری دانشگاه بیمارستان انتقال داده مشاهده تب کریمه کریمه کنگو

گت بلاگز اخبار حوادث فوت مشکوک سه طلبه نوجوان در مدرسه دینی سیستان و بلوچستان

اجساد بی‌جان سه تن از طلاب مدرسه دینی فیض‌العلوم نسکند سرباز در خوابگاه کشف شد. 

فوت مشکوک سه طلبه نوجوان در مدرسه دینی سیستان و بلوچستان

عبارات مهم : سرباز

اجساد بی جان سه تن از طلاب مدرسه دینی فیض العلوم نسکند سرباز در خوابگاه کشف شد.

کشور عزیزمان ایران نوشت: مولوی کریم بخش درویشی، با تأیید این خبر اظهار داشت: پیکر بی جان این سه طلبه حوزه مدرسه دینی فیض العلوم نسکند در حالی روزسه شنبه در خوابگاه محل اسکان آنان کشف شد که هیچ نشانه ای از بیماری در آنها دیده نمی شود.وی با اشاره به اینکه اجساد به وسیله دیگر طلبه ها کشف شده است هست، افزود: دو تن از این طلبه ها 10 ساله و دیگری15 ساله بودند. آنها از یک سال قبل در این مدرسه دینی مشغول به تحصیل بوده و هرسه ازاهالی شهرستان مهرستان و فامیل بودند.

مدیر مدرسه دینی فیض العلوم نَسکند سرباز بیان کرد: بیش از 40 طلبه از مناطق متفاوت سرباز و شهرستان های دیگر در این مرکز مشغول به یادگیری علوم قرآنی هستند و این نخستین بار است که چنین اتفاقی در این مدرسه می افتد.وی با اشاره به اینکه اجساد جهت مشخص شدن علت فوت به پزشکی قانونی انتقال یافته شده است هست، خاطرنشان کرد: در ابتدا اجساد به پزشکی قانونی ایرانشهر انتقال یافته شدند.

فوت مشکوک سه طلبه نوجوان در مدرسه دینی سیستان و بلوچستان

اما به علت نبود امکانات در این مرکز جهت مشخص شدن علت مهم فوت مشکوک این سه طلبه مجبور به انتقال اجساد به زاهدان شدیم. در همین رابطه رضا عبدی مدیرکل پزشکی قانونی استان سیستان و بلوچستان، با تأکید بر اینکه هنوز علت دقیق فوت مشخص نشده هست، گفت: آزمایش های مقدماتی روی اجساد انجام شده است است ولی جهت مشخص شدن علت مهم فوت باید صبر کرد تا جواب بررسی ها آماده شود.

اجساد بی‌جان سه تن از طلاب مدرسه دینی فیض‌العلوم نسکند سرباز در خوابگاه کشف شد. 

واژه های کلیدی: سرباز | مدرسه | پزشکی | انتقال | قانونی | سیستان و بلوچستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog