زانو پزشکی انتقال بیماری دانشگاه بیمارستان

زانو: پزشکی انتقال بیماری دانشگاه بیمارستان انتقال داده مشاهده تب کریمه کریمه کنگو

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مخاطب اعتراض‌های اخیر صرفا دولت نیست / تاجرنیا

یک فعال سیاسی اصلاح طلب راجع به تجمعات مردمی چند روز اخیر گفت: بعضی‌ها جهت تخریب دولت از هرگناه کبیره‌ای استفاده می‌کنند.

مخاطب اعتراض‌های اخیر صرفا دولت نیست / تاجرنیا

تاجرنیا: مخاطب اعتراض های اخیر صرفا دولت نیست

عبارات مهم : سیاسی

یک فعال سیاسی اصلاح طلب راجع به تجمعات مردمی چند روز اخیر گفت: بعضی ها جهت تخریب دولت از هرگناه کبیره ای استفاده می کنند.

به گزارش ایلنا، علی تاجرنیا راجع به نقش صدا و سیما در تجمعات و اتفاقات اخیر با بیان اینکه در اداره امور کشور یک مسئله ای رخ داده است و ما باید به درستی طرح عنوان کنیم، گفت: هنگامی که یک بیماری رخ می دهد علاوه بر اینکه به شکل جدی مورد نیاز است آن را درمان کنیم، باید علل به وجود آمدنش هم مورد ریشه یابی قرار گیرد.

مخاطب اعتراض‌های اخیر صرفا دولت نیست / تاجرنیا

وی خاطرنشان کرد: نباید اعتراضات مردم را فقط مختص به دولت، اوضاع معیشتی و اقتصادی آنان بدانیم.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان این که در وهله اول باید شرح حال مناسبی از این بیماری داشته باشیم تا مشخص شود هر بخش و فرد چقدر در اتفاقات دخیل هستند، گفت: در این میان نقش صدا و سیما بسیار جدی هست، چون رسانه ملی زیاد از همه وظیفه دارد که در انتقال صادقانه این پرسشها ایفای نقش کند.

یک فعال سیاسی اصلاح طلب راجع به تجمعات مردمی چند روز اخیر گفت: بعضی‌ها جهت تخریب دولت از هرگناه کبیره‌ای استفاده می‌کنند.

وی تاکید کرد: باید به این عنوان دقت کنیم که دامن زدن به این مطلب که طرف حرف مردم در این تجمعات صرفا دولت است درست نیست، در واقع این کار به نوعی تنزل دادن و محدود کردن خواسته های آنان است.

تاجرنیا با اشاره به نقش صدا و سیما در اطلاع رسانی عنوان کرد: صدا و سیما باید بتواند تریبون درستی جهت مطالبات و خواسته های مردم و نمایندگان آنان باشد. اگر این نهاد در دست یک جریان سیاسی خاص قرار بگیرد و احزاب، تشکل ها و نمایندگان مطبوعات آن طور که باید و شاید جهت ابرازنظر ابرازی در اختیار نداشته باشند، طبیعتا مسیر شبکه های خارجی گزینش می شود.

وی افزود: اگر طرح مطالبات مردم به طور درست از سوی صدا و سیما مطرح نشود، آنان جهت مطرح کردن خواسته هایشان به کف خیابان ها می آیند بنابراین نقش رسانه ملی بسیار مهم است.

مخاطب اعتراض‌های اخیر صرفا دولت نیست / تاجرنیا

این عضو حزب اتحاد ملت خاطرنشان کرد: دولت باید بعضی از قوانین را اصلاح کند تا این گونه اعتراضات در یک کانال قانونی و موجه قرار بگیرد و بتوانیم ارزیابی درستی از آن ها داشته باشیم.

وی ادامه داد: نمی شود در قانون اساسی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران برگزاری هر نوع تجمعی که فاقد سلاح باشد به رسمیت آشنا شود ولی در عمل اجرا نشود.

یک فعال سیاسی اصلاح طلب راجع به تجمعات مردمی چند روز اخیر گفت: بعضی‌ها جهت تخریب دولت از هرگناه کبیره‌ای استفاده می‌کنند.

این نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: طبیعتا دولت و در ادامه مجلس اگر می خواهند اعتماد مردم را جلب کنند باید یک واکنش‌ها درست در برابر مردم داشته باشند، آنچه بیش از هر چیز امروز مردم را ناراضی می کند صرفا پرسشها اقتصادی و معیشتی نیست، تبعیضی که آنان در برخورد با فساد می ببینند هم یکی دیگر از این عوامل است.

وی در پاسخ به این پرسش که ابتدا این اعتراض ها در مشهد و در مخالفت با دولت مطرح شد ولی بعد از آن ماجرا ابعاد دیگری پیدا کرد، گفت: در ابتدا هم این افراد فکر نمی کردند که مسئله چنین گستردگی پیدا کند.

مخاطب اعتراض‌های اخیر صرفا دولت نیست / تاجرنیا

تاجرنیا با بیان این که متاسفم امروز بعضی ها منافع جناحی را بر منافع کشور ترجیح می دهند، عنوان کرد: شما هنگامی که سخنان امام جمعه مشهد را می شنوید تعجب می کنید که چگونه این سخنان بر زبان می آید. این رفتارها نشان می دهد آنها معتقدند که اعتراض به دولت با تحمیل هر هزینه ای به کشور مورد نیاز است.

وی تاکید کرد: در واقع این گروه جهت بیرون کردن رقیب از هر ابزار و شیوه ای استفاده می کنند. این افراد همان هایی هستند که از آقای احمدی نژاد حمایت کردند، احمدی نژادی که امروز با تمام ارکان کشور مخالت می کند و امروز هم پاسخگوی واکنش‌ها خود نیستند.

این نماینده مجلس ششم گفت: متاسفانه این گروه از تجربه گذشته درس نگرفته اند که شروع چنین اتفاقاتی می تواند دست خودمان باشد ولی مابقی ماجرا خیر، این تجمعات شرکت یافته در برابر مجلس شروع شد ولی در دیگر شهرها مخصوصا شهرهای فرودست و کوچک هم رخ داد.

وی خاطرنشان کرد: این گروه از هر گناه کبیره ای استفاده می کند تا به دولت ضربه بزند؛ اعتقاد دارم علاوه بر اینکه باید با عوامل این عنوان برخورد شود، نباید از یاد ببریم که به خواسته های مردم توجه کنیم. دولت جهت این که به مردم اطمینان دهد باید فاصله حقوقی و مالی را که در کشور وجود دارد از بین ببرد و با فساد برخود کند.

تاجرنیا در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه عده ای معتقدند عدم برخورد با احمدی نژاد باعث شد عده ای دست به رفتارهای مخرب بزنند نظر شما در این باره چیست، گفت: این حرف که آقای احمدی نژاد یک سری رفتارها را داشته و ما باید با آن برخورد کنیم درست هست، ولی راجع به اینکه بخواهیم او را عامل حرکت های اخیر بدانیم، باید بگویم به این فرضیه اعتقاد نیستم.

وی ادامه داد: در فضای عمومی یک سری اتفاقاتی افتاده است و آقای احمدی نژاد بدون در نظر گرفتن ملاحظات کشور و منافع ملی این آتش فشان را به نوعی فعال کرده هست. از این جهت شاید بتوانیم بگوییم تبلور این جریان باشد ولی عامل آن نیست. ایشان اگر طرفدار داشت پیش تر کاری انجام می داد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب افزود: اعتقاد دارم باید با مدیر جمهور سابق به خاطر رفتارهایی که دارد برخورد قاطع صورت بگیرد. امروز من به عنوان سخنران در یک دانشگاهی نقدی را مطرح می کنم چند روز بعد از سوی دادگستری جهت ما احضاریه می آید ولی آقای احمدی نژاد تندترین انتقادات را انجام می دهد از کنار او می گذرند.

واژه های کلیدی: سیاسی | برخورد | احمدی نژاد | احمدی نژاد | برخورد قاطع | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog