زانو پزشکی انتقال بیماری دانشگاه بیمارستان

زانو: پزشکی انتقال بیماری دانشگاه بیمارستان انتقال داده مشاهده تب کریمه کریمه کنگو

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی هر 2 وزیر پیشنهادی از مجلس رای‌اعتماد می‌گیرند/ وزرای علوم، آموزش و پرورش و ارش

عضو کمیسیون انرشی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی علوم و نیرو ابراز امیدواری کرد که هر دو گزینه پیشنهادی موفق به کسب رای

هر 2 وزیر پیشنهادی از مجلس رای‌اعتماد می‌گیرند/ وزرای علوم، آموزش و پرورش و ارش

خضری:هر 2 وزیر پیشنهادی از مجلس رای اعتماد می گیرند/ وزرای علوم، آموزش و پرورش و ارشاد باید از میان زنان گزینش می شدند

عبارات مهم : آموزش

عضو کمیسیون انرشی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی علوم و نیرو ابراز امیدواری کرد که هر دو گزینه پیشنهادی موفق به کسب رای اعتماد از مجلس شوند.

رسول خضری در گفت وگو با ایلنا در حاشیه نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با اشاره به برگزاری جلسه رای اعتماد به دو وزیر پیشنهادی علوم و نیرو اعلام کرد: آینده نگری من این است که هر دو وزیر پیشنهادی علوم و نیرو موفق به کسب رای اعتماد از مجلس می شوند. البته نمی گویم که رای بسیار بالایی می آورند ولی اعتقاد دارم قادر به کسب رای بالایی هستند.

هر 2 وزیر پیشنهادی از مجلس رای‌اعتماد می‌گیرند/ وزرای علوم، آموزش و پرورش و ارش

وی در تصویر العمل به بعضی انتقادات دانشجویان نسبت به گزینه پیشنهادی مدیر جمهوری جهت تصدی وزارت علوم خاطرنشان کرد: آقای غلامی درصورتی که بخواهد با موفقیت برنامه های خود را پیش ببرد باید رویه اعتدال را سرلوحه کار خود قرار دهد و این در حاالی است که حمایت اخیر دکتر فرجی دانا از این گزینه پیشنهادی قطعا در میزان موفقیت او تاثیرگذار خواهد بود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با اشاره به لزوم اصلاح ساختار آموزشی کشور در هر دو حوزه وزارت علوم و وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد: متاسفانه ما در دانشگاه ها کارمند تربیت می کنیم و این در حالی است که بالغ بر ۴۲ درصد از فارغ التحصیلان دانشگاهی بدون کار هستند و میزان بیکاران باسواد در کشور سه برابر بیکاران بیسواد است که در واقع یک فاجعه جهت کشور است.

عضو کمیسیون انرشی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی علوم و نیرو ابراز امیدواری کرد که هر دو گزینه پیشنهادی موفق به کسب رای

نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارتخانه های آموزش و پرورش و علوم مسیر صحیحی طی نکرده اند اعلام کرد: بعد از نسل اول دانشگاه های آموزشی، دانشگاه های نسل دوم پژوهشی بوده و دانشگاه های نسل سوم کارآفرین و نسل چهارم نیز ثروت آفرین هستند. و ما باید جهت فعالیت دو نسل آخر در دانشگاهای مان زمینه سازی کنیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه ثروت اندوخته شده است سیلیکون ولی به اندازه ۱۲۰ کشور دنیا هست، بر لزوم توسعه شرکت های دانش بنیان تاکید کرد و گفت: در حالی که بنا بر برنامه توسعه باید سی درصد از تولیداتمان دانش بنیان باشد، هم اکنون چیزی درحدود ۵ درصد محقق شده است است و این در حالی است که رسالت وزارت علوم در بحث حرکت به سمت رویکردهای دانش بنیان بسیار حائز اهمیت هست.

وی افزود: با این حساب در صورتی که آقای غلامی با مشی اعتدالی و در چارچوب اسناد بالادستی و همچنین در جهت راهبردهای برنامه های توسعه پیش برود می توان امیدوار بود به توفیقاتی نائل آید.

هر 2 وزیر پیشنهادی از مجلس رای‌اعتماد می‌گیرند/ وزرای علوم، آموزش و پرورش و ارش

خضری گفت: توفیق وزیر پیشنهادی علوم اولا به عزم و اراده خود آقای غلامی، ثانیا میزان حمایت و پشتیبانی از سوی دولت و مجلس و ثالثا به میزان اعتقاد وزیر به اجرای برنامه ها و سیاست های کلی بستگی دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به آنکه وزیر پیشنهادی علوم گزینه بیست و یکم مدیر جمهوری بوده آیا حمایت کافی از او انجام خواهد شد،خاطرنشان کرد: مدیر جمهور باید از وزرایش حمایت کند ولی شخصا اعتقاد دارم هدایت سه وزارتخانه آموزش و پرورش، علوم و فرهنگ و ارشاد اسلامی به زنان سپرده شود و اگر چنین می شد آقای روحانی نیز وعدههایش را عملی کرده بود. خداوند از ما واردتر است که نخستین مربی انسان را زنان و مادران قرار داده هست.

عضو کمیسیون انرشی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی علوم و نیرو ابراز امیدواری کرد که هر دو گزینه پیشنهادی موفق به کسب رای

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس همچنین راجع به اولویت های وزارت نیرو گفت: اعتقاد دارم وزیر نیرو باید به جای آنکه به دنبال انتقال آب از نقطه ای به نقطه دیگر باشد، تلاش کند که آب را از نسلی به نسلی دیگر انتقال دهد و در حفظ و نگهداری و مدیریت منابع آب تلاش کند.

وی افزود: متاسفانه اکثر وزرای پیشین نیرو وزرای انتقال آب بودند و همین منجر به ناکامی ارزش شد و این در حالی است که این انتقال آب عملا منجر به تخریب هر دو حوزه مبدا و مقصد شده است است.

هر 2 وزیر پیشنهادی از مجلس رای‌اعتماد می‌گیرند/ وزرای علوم، آموزش و پرورش و ارش

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به سه ابرچالش زیست محیطی، آب و صندوق های بازنشستگی اعلام کر که اعتقاد دارم دو ابرچالش زیست محیطی و آب از اهمیت بیشتری برخوردارند و باید جهت حل آن فکری اساسی کرد.

او در تصویر العمل به اظهارنظر اخیر اردکانیان که از نمایندگان خواسته بود از اصطلاح «جنگ آب» استفاده نکنند، گفت: خواه ناخواه در دهه های آینده جنگ بر سر نفت نخواهیم داشت و معضل مهم آب خواهد بود و بسیار مهم است که وزیر پیشنهادی نیرو چه برنامه ای جهت مدیریت منابع آب در داخل و خارج کشور دارد. هم اکنون کشور ترکیه در حال سدسازی روی رود فرات است و بسیاری از ریزگردها در کشور ما ناشی از همین مساله بوده هست. بنابراین عنوان امنیتی مهمی است و آب تبدیل به جنگ افزاری نیرومند شده است است.

نماینده پیرانشهر در مجلس در پاسخ به اینکه علل قومیتی و منطقه ای عدم رای آوری حبیب الله بیطرف آیا وزیر تازه پیشنهادی نیز پرسشها مشابه خواهد داشت، گفت: فارغ از مسائلی که به عنوان دلائل قومیتی مطرح گردید اعتقاد دارم علل دیگر عدم رای آوری بیطرف اولا بی انگیزگی بود و ثانیا نمایندگان آقای بیطرف را به عنوان وزیری با تفکر انتقال آب می شناختند و به خصوص در استان هایی همچون خوزستان فضای منفی ایجاد شد.

خضری در آخر راجع به اوضاع اردکانیان تصریح کرد: اردکانیان هم انگیزه بیشتری دارد هم تعامل و مدارای بهتری با نمایندگان داشته و علاوه بر آن یکی از ۱۰ نخبه مطرح کشور در حوزه آب هستند. معمولا وزرای نیرو یا در آب متخصص بوده یا در حوزه برق و این در حالی است که تخصص آقای اردکانیان بحث آب است و با این حساب اعتقاد دارم که موفق به کسب رای اعتماد از مجلس خواهد شد.

واژه های کلیدی: آموزش | اعتماد | انتقال | آموزشی | برنامه | وزارت علوم | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog